Polecane
  Najnowsze
 • Jak działa hipnoza? - Informator Medyczny
  {mosimage}Andrzej Kaczorowski: Hipnoza to stan odmiennej świadomości, „pomiędzy jawą a snem", nie jest to więc sen fizjologiczny. W tym stanie następuje fizyczne odprężenie i umysłowa koncentracja, tak jak w głębokiej medytacji. Jest to rodzaj sztucznego snu, który może odblokować strefę podświadomości. Każdy z nas dwukrotnie w ciągu dnia bywa w stanie hipnotycznym. W momencie zasypiania i budzenia się.
 • Leczniczy sen - Wrocławski Informator - dziennik
  Sen traktujemy bardzo prozaicznie. Jest zjawiskiem tak naturalnym, że nie zastanawiamy się, jaką rolę odgrywa w naszym życiu. A przecież niemal pół tego życia przesypiamy... Najprościej mówiąc, sen daje wypoczynek i ukojenie po trudach dnia. W czasie snu uaktywnia się hormon odmładzający - melatonina. To jedna twarz snu. Druga jest bardziej twórcza i znacznie ważniejsza.
 • Hipnoza: metoda terapeutyczna - Metro - dziennik
  Temat hipnozy wzbudził duże zainteresowanie i kontrowersje wśród naszych czytelników. Wiele osób pytało o podatność na działanie hipnozy. Ponownie poprosiliśmy o wypowiedź specjalistę stanów odmiennej świadomości, wrocławskiego hipnoterapeutę mgr Andrzeja Kaczorowskiego o wyjaśnienie tego tematu.
 • Leczenie homeopatyczne - Crystal - miesięcznik

  i wieloskładnikowe. Następna postać to krople na nalewce alkoholowej. Leki złożone może stosować lekarz, który nie jest ściśle kształcony homeopatycznie ponieważ łączenie leków w preparacie jest dostosowane do jednostki chorobowej