Polecane
  Najnowsze
 • Hipnoza - Informator Medyczny
  {mosimage}WAKACJE! Wielu z Państwa zapewne uda się na zasłużony odpoczynek. Niektórzy pozostaną z różnych powodów w domu. Jednak niezależnie od tego, gdzie Państwo spędzicie urlop, zapraszamy do chwili zadumy nad własnym zdrowiem, samopoczuciem i szeroko pojętą kondycją. W zapytaniach do naszej telefonicznej informacji medycznej często pytacie Państwo o niekonwencjonalne metody leczenia różnych schorzeń i dlatego postanowiliśmy się zwrócić do osoby kompetentnej z prośbą o przybliżenie Państwu tego rozległego i kontrowersyjnego tematu
 • Zdrowie i miłość (1) - Znane i Nieznane
  Miłość wszystko wybaczy, miłość wszystko pokona – tak mówią piosenki. Życie jednak pokazuje, że nie tylko coraz trudniej nam kochać, ale i utrzymać trwałe więzi. Spróbujmy wsłuchać się we własne serce: czego im brak i czego sami nie umiemy dać innym. Z miłością wiążą się też problemy związane z zaburzeniami i zahamowaniami seksualnymi i dotyczą one dorosłych ludzi w każdym wieku. Niezwykle ważną sprawą z punktu widzenia terapeutycznego jest strata miłości. Opuszczenie, sprawy, w których skutecznie może pomóc medycyna i hipnoza. Posłuchajmy zatem kilku porad lekarza hipnoterapeuty.
 • Homeopatia a hipnoza - leczenie: podobne podobnym - Crystal - miesięcznik

   Crystal (lipiec/sierpień 2008)

  Homeopatia to forma terapii lekarstwami, które regulują, stymulują i normalizują obronne siły organizmu.

  Podstawową zasadą homeopatii jest to , że podobne leczy się podobnym. Jak odnosi się leczenie homeopatyczne do wspomagania leczenia w połączeniu z innymi terapiami między innymi z hipnoterapią? O wypowiedź poprosiliśmy dr Zofię Górnicką – Kaczorowską – lekarza med. specjalistę w homeopatii i irydologii.

 • Terapie z regresją czyli poszukiwanie przeszłości - Crystal - miesięcznik

   Coraz częściej słyszymy, że terapiom poddają się ludzi młodzi, o niskim poczuciu wartości i pewności siebie, często zagubieni, nie radzący sobie z życiowymi problemami, chcący uzyskać sukces życiowy w biznesie, w życiu zawodowym i osobistym. A jak wygląda sytuacja z ludźmi starszymi? Czy również poprzez terapie hipnozą poszukują podobnych celów życiowych? Z tymi pytaniami zwróciliśmy się do znanego psychologa – hipnoterapeuty dr Andrzeja Kaczorowskiego.