Polecane
  Najnowsze
 • Hipnoza - terapia naturalna - Informator Medyczny
  {mosimage}Na temat hipnozy napisano już wiele artykułów i publikacji. Doktor Andrzej Kaczorowski, znany hipnoterapeuta wydał już dwie książki i ponad 200 artykułów, które ukazały się w wielu informatorach i czasopismach medycznych w kraju i za granica. Pomimo tak licznych publikacji hipnoza nadal wzbudza u ludzi mieszane uczucia. A co ciekawe, że osoby wykształcone i zajmujące się leczeniem i terapią bardzo mało wiedzą na ten temat. Dlaczego tak się dzieje?
 • Zdrowie i miłość (2) - Znane i Nieznane
  W tradycji europejskiej święty Walenty jest nie tylko patronem zakochanych, ale także opiekuje się osobami, które zostały skrzywdzone przez złe emocje. Przy okazji „walentynek” warto się zastanowić nad tym, czy nasze uczucia nie krzywdzą kogoś bliskiego, kogoś, kto nie potrafi się obronić lub nie rozumie, jakiej presji podlega.
  ANDRZEJ KACZOROWSKI: - Skrzywdzić można uczucia każdego człowieka, niezależnie do wieku.
 • Wiara w życiu i terapii - Crystal - miesięcznik

  Jeżeli miłość do siebie i do innych nie następuje – w sercu jest pustka, a w duszy ciemność, co równa się nicości. Występuje brak wiary w siebie i innych oraz niemożność realizowania swojego życia. Czy wiara pomaga w życiu i terapii? O wypowiedź poprosiliśmy naszego specjalistę od psychologii i teologii psychologa dr Andrzeja Kaczorowskiego

 • Homeopatia a irydologia - Crystal - miesięcznik

   Crystal (styczeń/luty 2009)

  W medycynie komplementarnej bardzo istotne łączenie różnych naturalnych metod diagnostycznych i leczniczych. Stosując terapię indywidualną,uwzględniamy specyficzny sposób reakcji chorego organizmu , który zakłada ,że każdy człowiek jest inny. Bo każdy człowiek   odznacza się odmienną, niepowtarzalną psychiką, odmiennymi, reakcjami fizycznymi,innymi sposobami myślenia oraz odczuwania zjawisk powstających w jego otoczeniu. Już wiele razy pisaliśmy na temat medycyny komplementarnej w naszym czasopiśmie „Crystal”.

  O wypowiedź na temat łączenia różnych metod diagnostycznych i leczniczych poprosiliśmy

  dr Zofię Górnicką – Kaczorowską lekarza med. ogólnej, specjalistę homeopatii i irydologii.