Polecane
  Najnowsze
 • Hipnoza zbiorowa leczy, wzmacnia i poprawia nastrój - Informator Medyczny
  {mosimage} Dr Andrzej Kaczorowski prezentuje autorską, jedyną i pierwszą w Polsce, zbiorową terapię hipnotyczną, która polega na zbiorowym wprowadzeniu w stan relaksu, odprężenia, stan pomiędzy jawą, a snem - tzw hipnotyczny sen o różnej głębokości. W czasie hipnozy uczestnicy seansu zostają wzbogaceni i uzbrojeni w pozytywne afirmacje lecznicze.
 • Hipnoza bez tajemnic - Wrocławski Informator - dziennik
  O hipnozie krąży wiele mitów i błędnych wyobrażeń. Mówi się często o działaniu magicznym, estradowym, polegającym na zniewoleniu człowieka. Hipnoza terapeutyczna jest stanem podobnym do snu, ale nie jest stanem fizjologicznym. W tym stanie pacjent słyszy wszystko co się do niego mówi i reaguje na polecenie terapeuty.
 • Hipnotyzer ocalił moje małżeństwo - Pani domu - tygodnik
  Myślałem, że w moim życiu nie wydarzy się już nic dobrego, stracę rodzinę, pozostanie tylko ten okropny ból...
 • Karma prawo przyczyny i skutku - Crystal - miesięcznik

  „Miłość nie jest wcale ogniem,
  Jak zwykło się mawiać…
  Miłość to powietrze…
  Bez niej człowiek się dusi,
  A z nią oddycha lekko.
  … to wszystko”.

  (Wasilij Rozanow)

     

   Czy można zmienić swoją karmę? Coraz częściej zadajemy sobie to pytanie i poszukujemy odpowiedzi w seansach reinkarnacyjnych czyli powrotach do poprzednich wcieleń. Słowo "Reinkarnacja" dla każdej filozofii ma inne znaczenie. Dla jednych jest to teoria, dla innych system przekonań i sposób na życie. Koncepcja Karmy i Reinkarnacji znakomicie wyjaśnia losy i cele życiowe osób poddających się seansom hipnotycznym. Z pytaniem dotyczącym karmy i reinkarnacji zwróciliśmy się do znanego psychologa i hipnoterapeuty dr Andrzeja Kaczorowskiego.