Wszystkie artykuły
 • Hipnoza zbiorowa leczy, wzmacnia i poprawia nastrój
  {mosimage} Dr Andrzej Kaczorowski prezentuje autorską, jedyną i pierwszą w Polsce, zbiorową terapię hipnotyczną, która polega na zbiorowym wprowadzeniu w stan relaksu, odprężenia, stan pomiędzy jawą, a snem - tzw hipnotyczny sen o różnej głębokości. W czasie hipnozy uczestnicy seansu zostają wzbogaceni i uzbrojeni w pozytywne afirmacje lecznicze.
 • Hipnoza - znana czy nieznana?!
  {mosimage}Niegdyś hipnozę uważano za wiedzę tajemną. Dopiero wiek XX udowodnił, że wprowadzając pacjenta w stan między jawą a snem można mu pomóc wyleczyć wiele dolegliwości. Przede wszystkim dotyczy to chorób psychosomatycznych, czyli tych, które wiążą się z duchem i ciałem jednocześnie.
 • Hipnoza
  {mosimage}WAKACJE! Wielu z Państwa zapewne uda się na zasłużony odpoczynek. Niektórzy pozostaną z różnych powodów w domu. Jednak niezależnie od tego, gdzie Państwo spędzicie urlop, zapraszamy do chwili zadumy nad własnym zdrowiem, samopoczuciem i szeroko pojętą kondycją. W zapytaniach do naszej telefonicznej informacji medycznej często pytacie Państwo o niekonwencjonalne metody leczenia różnych schorzeń i dlatego postanowiliśmy się zwrócić do osoby kompetentnej z prośbą o przybliżenie Państwu tego rozległego i kontrowersyjnego tematu
 • Hipnoza - terapia naturalna
  {mosimage}Na temat hipnozy napisano już wiele artykułów i publikacji. Doktor Andrzej Kaczorowski, znany hipnoterapeuta wydał już dwie książki i ponad 200 artykułów, które ukazały się w wielu informatorach i czasopismach medycznych w kraju i za granica. Pomimo tak licznych publikacji hipnoza nadal wzbudza u ludzi mieszane uczucia. A co ciekawe, że osoby wykształcone i zajmujące się leczeniem i terapią bardzo mało wiedzą na ten temat. Dlaczego tak się dzieje?
 • Jak działa hipnoza?
  {mosimage}Andrzej Kaczorowski: Hipnoza to stan odmiennej świadomości, „pomiędzy jawą a snem", nie jest to więc sen fizjologiczny. W tym stanie następuje fizyczne odprężenie i umysłowa koncentracja, tak jak w głębokiej medytacji. Jest to rodzaj sztucznego snu, który może odblokować strefę podświadomości. Każdy z nas dwukrotnie w ciągu dnia bywa w stanie hipnotycznym. W momencie zasypiania i budzenia się.