Wszystkie artykuły
 • Rebirthing - powtórne narodziny
  Jest wiele technik terapeutycznych, które energetyzują człowieka i jednocześnie wzmacniają organizm. Jedną z takich metod jest rebirthing. Na ten temat z przewodniczącym Dolnośląskiej Izby Uzdrowicielskiej dr Andrzejem Kaczorowskim rozmawia Jarosław Filipek.
 • Metoda Japonska
  Na temat różnych praktyk uzdrawiania z wykorzystaniem energii witalnej (prany) oraz innych metod towarzyszących z doktorem Andrzejem Kaczorowskimr przewodniczącym Dolnośląskiej Izby Uzdrowicielskiej rozmawia Jarosław Filipek.
 • Masaż: relaks dla ciała i duszy
  Masaż to jedna z najstarszych terapii na świecie. Znany był już w starożytnej Grecji i Rzymie. Rozmaite formy masażu stosowane również byty w Chinach i Egipcie. Ojcem współczesnego masażu był Pehr Henrik Ling. Ten szwedzki gimnastyk opracował podstawowe zasady tzw. masażu szwedzkiego, na którym opierają się stosowane dzisiaj techniki. O tych właśnie technikach terapeutycznych z doktorem Andrzejem Kaczorowskim, przewodniczącym Dolnośląskiej Izby Uzdrowicielskiej, rozmawia Jarosław Filipek.
 • Hipnoza: metoda terapeutyczna
  Temat hipnozy wzbudził duże zainteresowanie i kontrowersje wśród naszych czytelników. Wiele osób pytało o podatność na działanie hipnozy. Ponownie poprosiliśmy o wypowiedź specjalistę stanów odmiennej świadomości, wrocławskiego hipnoterapeutę mgr Andrzeja Kaczorowskiego o wyjaśnienie tego tematu.