Wrocławianin

Inne wcielenie

{mosimage}Medycyna jest jedna, lecz składa się z wielu terapii i korzysta z różnych leków mogących pomóc choremu. Metody i leki można łączyć ze sobą, ale należy wiedzieć, jak to robić. (…)

 

 Fragmenty artykułu Medycyna Naturalna (1) pt. „Inne wcielenie” z Miesięcznika „WROCŁAWIANIN” Nr. 5 z miesiąca grudnia 2004 roku.

 

(...) O różnych szkołach terapeutycznych, o wykorzystaniu energii witalnej napiszę w kolejnych odcinkach; także o hipnozie – wspaniałym narzędziu umożliwiającym kontakt z naszą podświadomością.
Dr Andrzej Kaczorowski – słynny wrocławski hipnoterapeuta – będzie się dzielił z Czytelnikami swoją wiedzą i doświadczeniami, często również zabawnymi. Na początek historyjka (prawdziwa) o pewnym „upadającym", załamanym biznesmenie. W czasie seansu hipnotycznego, doktor Kaczorowski odblokował go i uwarunkował na sukces; zdobywanie pieniędzy. W efekcie po kilku dniach już bardzo pewny siebie biznesmen zaczął nachodzić Gabinet doktora, żądając od niego pieniędzy za samą swoją obecność i znajomość z terapeutą!!! (Chodz wcześniej zabieg został wykonany bezpłatnie). Doktor Andrzej postanowił, że ponownie go zahipnotyzuje i ukierunkuje z małą korektą. Okazało się bowiem, że w poprzednim wcieleniu biznesmen ten był bezwzględnym, krwiożerczym bankierem, a owe cechy zostały w nim w kolejnym wcieleniu, ale ostro (zbyt ostro) ujawniły się po seansie.

red. Wojciech M.