Najnowsze
 • Książka Hipnoza i Sen -

  Hipnoza i sen

  Hipnoza jest jedną z najciekawszych metod relaksu i terapii. Dzięki wprowadzeniu pacjenta w stan hipnozy, można wzmocnić w nim wszystkie siły, które pomagają zdrowo żyć, łatwo kontaktować się z ludźmi i bez strachu uczyć się nowych rzeczy. Odpowiednio zastosowane afirmacje hipnotyczne wyzwalają optymizm, pogodne spojrzenie na przyszłość, ułatwiają osiągnięcie celów życiowych. Nie ma takiej drugiej metody terapeutycznej, która posiadałaby tyle odkrywczych możliwości, pozwalając uzyskać potężną moc umysłu i przy tym byłaby całkowicie bezpieczna. 

  Ta książka to doskonały przewodnik po hipnozie, obalający jej mity i błędne wyobrażenia. To również wspaniały poradnik przedstawiający techniki hipnozy, relacje terapeuty z pacjentem oraz praktyczne jej zastosowanie. 
  Książka jest rekomendowana przez Światową Akademię Nauk Duchowego Uzdrawiania i Leczenia, przez Naczelną Izbę Uzdrowicielską w Polsce oraz przez National Federation of Spiritual Healers of Poland jako bestseller z zakresu praktycznej hipnozy.

  Wydawnictwo: STUDIO ASTROPSYCHOLOGII

  Wydanie: III 
  Rok wydania: 2009 
  Format: 14,5 x 20,5 cm 
  Ilość stron: 192 
  Oprawa: miękka

 • Książka Autohipnoza Świadoma i Nieświadoma -

  AUTOHIPNOZA ŚWIADOMA I NIEŚWIADOMA - Skuteczna terapia Twoich ograniczeń

  Dzięki tej książce poznasz w pełni jedną z najskuteczniejszych technik hipnotycznych. Możesz ją samodzielnie wykorzystywać w domowym zaciszu i świadomie z jej pomocą wpływać pozytywnie na swoje zdrowie i samopoczucie. Poznasz pojęcie imagoterapii i znajdziesz jej praktyczne zastosowanie w Twoim przypadku. Dowiesz się także, jak z pomocą autohipnozy leczyć istniejące już choroby duszy i ciała, zapobiegać wystąpieniu nowych schorzeń poprzez harmonizację czakr oraz dokonywać samoprogramowania i pozbywać się nałogów. Dołączona do książki płyta CD pozwoli Ci z kolei samodzielnie wykonać synchronizację półkul mózgowych.

  Wydawnictwo: STUDIO ASTROPSYCHOLOGII

  Wydanie: I 
  Rok wydania: 2011 
  Format: 145 x 205 mm 
  Ilość stron: 280 
  Oprawa: miękka

 • Анджей Качоровский "Реинкарнация в гипнозе" - Filmy
 • Rozmowa na temat kursu hipnozy i hipnoterapii Izabela Kaczorowska Andrzej Kaczorowski - Filmy