Najnowsze
 • Książka Moc Hipnozy -

  MOC HIPNOZY

  Pragnienie poznania tajemnic umysłu, możliwość kształtowania osobowości, umiejętność wprowadzania w odmienne stany świadomości intrygują człowieka od najdawniejszych czasów. W książce MOC HIPNOZY autorzy, na podstawie naukowych i praktycznych doświadczeń, chcą przybliżyć i ułatwić zrozumienie zagadnień związanych z fenomenem hipnozy, uważanych niesłusznie za magię, czary i wiedzę tajemną. Współczesna hipnoza i hipnoterapia to przede wszystkim narzędzia służące rozwiązywaniu psychologicznych problemów i wzmacniania umysłu przy użyciu autorskich technik. 
  MOC HIPNOZY jest książką, która obala mity na temat hipnozy, a zarazem szokuje, ponieważ odkrywa mało znane możliwości i tajniki ludzkiego umysłu. Autorzy przedstawiają czytelnikom tę nie najprostszą materię w przystępny sposób, dzięki rzeczowym pytaniom i odpowiedziom. Autorzy nie unikają także trudnych tematów związanych z ciemną stroną mocy hipnozy.
  Opisane techniki stosowane przez Andrzeja Kaczorowskiego służą wydobyciu potencjału intelektualnego, poszerzeniu możliwości intuicji, adaptacji i kreacji, a także ułatwiają uwolnienie się od nałogów i blokad w umyśle. 
  Książka będzie pomocna nie tylko w wyzbyciu się nieprawdziwych wyobrażeń i przekonań o hipnozie, terapii hipnozą i autohipnozą, ale także w pracy z podświadomością. Autorzy objaśniają mechanizmy zachowania zdrowia, osiągania sukcesu w nauce, pracy zawodowej, sporcie, finansach, życiu osobistym. Przybliżają też nowe techniki medytacji, wizualizacji, relaksu w autohipnozie.
  Do książki dołączona jest płyta CD z nagraniem pt. „Autohipnoza na sukces, zdrowie, dobrobyt, poczucie swojej wartości i pewności siebie”, które umożliwia synchronizację półkul mózgowych, wyciszenie się, relaks, odprężenie oraz zmianę dotychczasowych programów na życie, sukces, zdrowie i dobre samopoczucie.

  Wydawnictwo Europa

  Wydanie: I 
  Rok wydania: 2012 
  Format: 148 x 205 mm
  Ilość stron: 160
  Oprawa: miękka

 • Książka Reinkarnacja i Hipnoza w Terapii -

  REINKARNACJA I HIPNOZA W TERAPII - Doświadczenia poprzednich wcieleń i innych rzeczywistości

  Jak wygrać z depresją? 
  Jak pokonać otyłość lub bulimię? 
  Jak pozbyć się nerwic? 
  Jak wyzwolić się z nałogów? 

  Tyle pytań. Jedna odpowiedź. Poprzez hipnozę. 
  Wykwalifikowany i doświadczony hipnoterapeuta bez problemu poradzi sobie z powyższymi problemami oraz z dziesiątkami innych schorzeń o podłożu psychosomatycznym. A trudno znaleźć lepszego eksperta niż dr Andrzej Kaczorowski. 

  Oto pojawiło się światło nadziei dla wszystkich, którzy zwątpili w naukę i szanse na przyszłe szczęście. Oto pojawiła się publikacja, która na zawsze przegna z Twojego życia demony przeszłości i wskaże właściwe im miejsce na dnie zapomnienia. 

  Poznaj przypadki osób, którym dr Kaczorowski już pomógł i dowiedz się, jak może pomóc Tobie. Na stronach tej książki nie są wydrukowane tylko słowa. Na nich jest nadzieja. Czy pozwolisz jej się spełnić?

  Wydawnictwo: STUDIO ASTROPSYCHOLOGII

  Wydanie: I 
  Rok wydania: 2009 
  Format: 165 x 235 mm 
  Ilość stron: 392 
  Oprawa: miękka

 • Hipnowizje - aktorzy w hipnozie - Filmy
 • Zbiorowy Seans Hipnozy Kaczorowskiego 2008r. - Filmy