Najnowsze
 • Książka Reinkarnacja w Hipnoterapii -

  REINKARNACJA W HIPNOTERAPII - Doświadczenia poprzednich wcieleń i innych rzeczywistości w terapii hipnozą

  Ta książka to spisane na żywo relacje z seansów hipnotycznych z zastosowaniem regresji wieku, reinkarnacyjne podróże w poprzednie wcielenia oraz progresji wieku. Są w niej zawarte autentyczne przykłady z życia wyjaśniające np. karmę jako odwieczne prawo przyczyny i skutku, które kieruje naszym życiem i istnieniem we wszechświecie. Poznanie tego prawa, a przede wszystkim zrozumienie zasad, jakimi kieruje się karma, często doprowadza do zmiany naszego losu. 
  To książka ponadczasowa! 
  Do książki dołączam nagranie Autohipnozy Imagoterapia w hipnozie. 
  Polecam Państwu słuchanie tej płytki w każdej chwili, 
  kiedy odczujecie potrzebę połączenia się ze swoim duchem opiekuńczym, 
  który kieruje Waszym życiem i istotami duchowymi. 
  Andrzej Kaczorowski

  Wydawnictwo: STUDIO ASTROPSYCHOLOGII

  Wydanie: I 
  Rok wydania: 2008 
  Format: 165 x 240 mm 
  Ilość stron: 247 
  Oprawa: miękka

 • Książka Reinkarnacja w Hipnozie -

  REINKARNACJA W HIPNOZIE

  Książka Andrzeja Kaczorowskiego Reinkarnacja w hipnozie to plik Twojego komputera zawierający wiedzę ukrytą w nieświadomości każdego człowieka. Tylko poprzez hipnozę możemy osiągnąć wyjątkowe efekty w leczeniu wielu schorzeń psychosomatycznych, a także uzależnień i lęków wywodzących się z dzieciństwa. Reinkarnacja to kolejne foldery naszej duszy, z których każdy zawiera inny program przenoszony na nasze jestestwo ziemskie. W odpowiednich warunkach możemy zmienić swój los i naprawić błędy poprzednich wcieleń. Jednak potrzebujemy do tego uzewnętrznienia naszych emocji podczas seansu hipnotycznego? i otwieramy Microsoft Worda, aby na nowo zapisać nasze istnienie na ziemi. Publikacja wyposażona jest w znaczące elementy kompozycyjne: przejrzysty język, artykuły z prasy i pism medycznych, wypowiedzi znanych autorytetów w zakresie medycyny konwencjonalnej i niekonwencjonalnej, oraz zdjęcia pozwalające poczuć aurę tematu. 
  Natomiast praca hipnoterapeuty, Andrzeja Kaczorowskiego od pierwszych stron książki do ostatnich jawi się jako rozmowa z przyjacielem na Gadu-Gadu...

  Wydawnictwo: STUDIO ASTROPSYCHOLOGII

  Wydanie: I 
  Rok wydania: 2007 
  Format: 165 x 235 
  Ilość stron: 468 
  Oprawa: miękka

 • Bimber - aktorzy grają pod hipnozą - Filmy
 • Kaczorowski Uzdrawia Zbiorowe Seanse Uzdrawiające Hala Ludowa luty 2013 rok - Filmy